تبلیغات
دانلود بازی گوشی نوکیا، دانلود بازی های کامپیوتری،تحلیل بازی های کامپیوتری،مایکل جکسون دانلود بازی گوشی نوکیا، دانلود بازی های کامپیوتری،تحلیل بازی های کامپیوتری،مایکل جکسون - بازی gta v
 

بازی gta v

نویسنده: محمد حسین عبادی موضوع: بازی جدید، 

 

 

به تازگی یك سری اطلاعات از یك مجله انگلیسی در مورد بازی GTA V به بیرون درز كرده كه مهم ترین آن ها به این شرح است: بازی از نهایت قدرت كنسول های Xbox 360 و PS3 استفاده كرده و شهر آن چهار برابر بزرگتر از Liberty City در GTA IV است. میزان NPCها در یك منطقه بیش از 100 نفر خواهد بود. این در حالیست كه GTA IV تعداد خیلی كم تری از این رقم را داشت. همانند RDR در این بازی حیوانات هم وجود دارند. در بازی، هواپیما و جت هم وجود دارد كه اگر بخواهید، می توانید آن ها را به برج ها بزنید! فضاهای داخلی زیادی به بازی اضافه شده اند.

ماشین ها باك بنزین دارند و اگر بنزین شما تمام شود باید به پمپ بنزین رفته و آن را پر كنید. اگر هم باك شما پر باشد و دشمن به آن شلیك كند، ماشین به هوا خواهد رفت! تلفن همراه، همچنان در بازی وجود دارد. مینی گیم هایی مثل دارت، بولینگ و... در بازی وجود ندارند و بجای آن بسكتبال، باشگاه بدنسازی، مسابقات مچ اندازی و... در بازی وجود دارند. همانند GTA: San Andreas می توانید در بدن و موهای شخصیت خود تغییر ایجاد كنید. می توانید وارد یك ساختمان شوید، در را قفل كنید و با وسایلی مثل كمد، میز و... جلوی در سدی درست كنید.

 

() نظرات