تبلیغات
دانلود بازی گوشی نوکیا، دانلود بازی های کامپیوتری،تحلیل بازی های کامپیوتری،مایکل جکسون دانلود بازی گوشی نوکیا، دانلود بازی های کامپیوتری،تحلیل بازی های کامپیوتری،مایکل جکسون - بازی های آینده
 

بازی های آینده

نویسنده: محمد حسین عبادی موضوع:

 

Call of Duty Modern Warfare 3

 

طبق آخرین اخبار منتشر شده از طرف Activision ، به احتمال بسیار زیاد قسمت جدید از سری بازیهای Call of Duty با نام Modern Warfare 3 ، آپریل امسال (2011) برای همه ی پلتفرم ها عرضه خواهد شد . در این نسخه از بازی Ghost شخصیت اصلی خواهد بود و اتفاقات حول این شخصیت بازگو خواهد شد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Resident Evil Raccoon City

 

طبق آخرین اظهارات کپکام ، بازی Resident Evil : Raccoon City برای سه پلتفرم PS3 , PC و X360 عرضه خواهد شد . این بازی توسط استودیوی Slant Six ساخته می شود و زمستان امسال در مناطق مختلف جهان عرضه خواهد شد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------

GTA V

 
بالاخره Dan Houser رئیس شرکت Rockstar در مورد GTA V لب به سخن گشود . Dan میگوید ما اول به این نیاز داریم تا در مورد لوکیشن اصلی بازی و همچنین کرکتر اصلی بازی به توافق برسیم قبل از اینکه شروع به پیش تولید بازی کنیم . در واقع این اولین بار بود که داشتیم صحبت هایی در مورد شروع به کار سازنده ی این عنوان در مورد GTA V را میشنیدیم . البته قبلا این شایعه وجود داشت که قرار است لوکیشن یا شهر اصلی در بازی بعدی GTA نیز همان Liberty City باشد .
Dan میگوید : ما اول در مورد شهر و کرکتر بازی فکر خواهیم کرد .
Dan همچنین از عرضه جنجالی بازی Manhunt 2 در انگلستان و ممنوع بودن آن صحبت کرد .
" Manhunt 2 در موقعیت خوبی قرار نداشت ، وقتی یه بازی ممنوع میشه ، به این معنی که ما نتونستیم کارمون رو درست انجام بدیم و سرمایه گذاری رو بازی برگشت مالی ندارد "

 

() نظرات